1. Niedziela Adwentu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1. NIEDZIELA ADWENTU
28 LISTOPADA 2021

1. Informujemy, że Arcybiskup Stanisław Gądecki wydał dekret ws. wprowadzenia w życie zapisów motu proprio Franciszka Traditionis custodes w Archidiecezji Poznańskiej.

2. Zapraszamy na roraty w środy o godz. 6.30 i soboty o godz. 6.15. Sprawować je będziemy w dawnej kaplicy ss. elżbietanek, w budynku za kościołem.

3. W tym tygodniu zapraszamy również na mszę świętą ku czci św. Andrzeja we wtorek 30 listopada o godz. 19.30 w kościele przy ołtarzu bocznym MB Częstochowskiej.

4. Dziękuję wszystkim, którzy zgłosili chęć zaangażowania w prace grupy synodalnej. Przypomnę, że zgłosić można się wysyłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@tradycjapoznan.pl. W najbliższych dniach, koordynator grup synodalnych w naszym duszpasterstwie – Michał Krasoń – poinformuje osoby, które się zgłosiły, jak przebiegać będą spotkania. Dlatego proszę wszystkich, którzy deklarowali się również w rozmowie indywidualnej czy inną drogą o wysłanie maila, bo będzie to sposób komunikowania się na początku wspólnego działania.

5. Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia przy bocznym wejściu znajduje się skrzynka oraz kartki, na których można napisać propozycje duszpasterskie i uwagi dotyczące funkcjonowania Duszpasterstwa Tradycji Katolickiej w Archidiecezji Poznańskiej. Zachęcam, by pozostawić do siebie jakiś kontakt, będzie on służył jedynie do kontaktu w celu pogłębienia lub wyjaśnienia przedstawionych spraw.

6. W biurze parafialnym w godzinach urzędowania można nabywać opłatki oraz świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

Dobrego Adwentu!
Ks. Wojciech Nowicki