Ogłoszenia na 2. Niedzielę po Wielkanocy (18.04.2021)

Ks. Karol Świergosz zaprasza na drugie spotkanie dla małżeństw i rodzin w środę o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej. 

W piątek wspominamy w liturgii św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Jest to święto pierwszej klasy. Msza święta w naszym kościele o godz. 19.30. 

Zapraszamy młodzież i służbę liturgiczną na pierwsze organizacyjne spotkanie za tydzień po mszy świętej o godz. 14.00. Spotkanie poprowadzi ks, Damian Wachowiak.

W niedzielę 2 maja po mszy świętej o godz. 14.00 będziemy przyjmowali intencje mszalne na czerwiec, lipiec i sierpień w zakrystii. Od poniedziałku 3 maja możliwe będzie również zamawianie intencji mszalnych, korzystając z oficjalnego fanpage’a Duszpasterstwa (www.facebook.pl/DTKwAP) lub drogą mailową: intencje@tradycjapoznan.pl.

Przypominamy, że Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki zobowiązał wiernych do skrupulatnego przestrzegania obowiązujących wskazań sanitarnych w kościołach., tj. zachowywania 1,5-metrowego dystansu między sobą i zakrywania nosa i ust. W naszym kościele uczestniczyć w liturgii może obecnie 47 osób.